Hizmetlerimiz

İnfertilitede beslenme 

İnfertil (kısır) bir anne ve baba adayında doğurganlığı arttıran spesifik yiyecek ya da içecek grubu olmamakla birlikte, doğurganlığı olumlu etkileyebilen besinlerden söz etmek mümkündür. Bu noktada Novafertil Tüp Bebek Merkezi Diyetisyeni Büşra Dayıoğlu yumurta ve sperm kalitesini etkileyecek beslenme programları ile sizlere yardımcı olabilir.

Obezite ve kilo kontrol yönetimi

Zayıflamayı aklınıza yerleştirdiniz ancak hala zayıflayamıyorsanız, size özel oluşturulmuş beslenme programları ile zayıflamanız kolaylaşacaktır. Fazla kilolardan kurtularak sağlıklı ve mutlu yaşayın.

Çocukluk ve ergenlik döneminde kilo kontrolü

Her çocuk özeldir. Çocuk ve ergenler yetişkin gibi değerlendirilmemeli, onlara özel beslenme programları hazırlanarak geleceğe sağlıklı bireyler yetiştirilmelidir. Onların vücutlarına özgü gereksinimlerin ayarlanması için Novafertil Tüp Bebek Merkezi Diyetisyeni Büşra Dayıoğlu sizlere yardımcı olabilir.

Kilo alamama durumlarında beslenme

Kilo vermek zor gelse de kilo almak daha zordur. Ama hiçbir şey imkansız değildir. Sevdiğiniz ve vücudun gerektirdiği ihtiyaçlar dahilinde hazırlanacak programla kilo almak sizi mutlu edecektir.  

Polikistik over sendromu ve beslenme

Polikistik over sendromu durumlarında kilo vermekte zorlanma, karın bölgesinde yağlanma vb. problemler yaşansa da sağlıklı beslenme, egzersiz yaşam tarzı haline getirilmeli ve mutlaka beslenme uzmanından yardım alınmalıdır.

Gebe ve emziklilik döneminde beslenme

Gebelik ve emziklilik iki kişilik yemek tüketilmesi gereken bir dönem değildir. Sevgili anne adayı… Sizin sağlıklı beslenmeniz bebeğin geleceğini etkileyecektir. Size özel hazırlanmış beslenme programlarıyla hem kendinizin hem bebeğinizin sağlığı kontrol altına alınmalıdır.

Diyabet, hipertansiyon, gut, kalp, gastrit vb. hastalıklarda beslenme

Diyabet, hipertansiyon, gut, kalp, gastrit, ülser, reflü, insülin direnci, karaciğer yağlanması gibi hastalıklar özel beslenmeyi gerektiren durumlardır. Hastalıklara özgü programlar oluşturulması için mutlaka beslenme uzmanına başvurunuz.

Sağlıklı beslenme danışmanlığı ve vücut analizi

Yaş, boy, kilo ne olursa olsun sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenme gereklidir. Inbody 270 vücut analiz cihazı ile vücudun yağ-kas oranları, metabolizması hakkında bilgi edinilerek size özel beslenme programı oluşturulmaktadır.